SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV S PRAXÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DITON s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků - skladník - řidič vzv s praxí. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 6/1/2016 Pro rozšíření týmu vybíráme schopné pracovníky - řidiče VZV s praxí. Požadujeme: - obětavost, vhodné vystupování k zákazníkům, ochota se učit novým věcem a zvyklostem - pracovitost, pečlivost. - průkaz obsluhy motorových vozíků Nabízíme: - příznivé finanční ohodnocení - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, - moderní pracovní prostředí a techniku (VZV Linde) - práce pro Českou stabilní firmu ŽIVOTOPIS ZASLAT E-MAILEM - viz výše Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru

Společnost

DITON s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kirilovova 924, 739 21 Paskov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič vysokozdvižných vozíků v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči vysokozdvižných vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 21 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DITON s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DITON s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému