ZDRAVOTNĚ - SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK, ODBORNÝ PRACOVNÍK PRO MARKETING A ROZVOJ SPOLEČNOSTI

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - zdravotně - sociální pracovník, odborný pracovník pro marketing a rozvoj společnosti. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

C04 jedná se o kumulovaný úvazek, odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotně-sociálního pracovníka (dle § 10 zák. č. 96/2004 Sb.), vzdělání pro pozici odborného referenta pro marketing a rozvoj společnosti mimo požadovanou znalost AJ, není striktně stanoveno Očekáváme časovou flexibilitu, ochotu, iniciativnost, schopnost učit se novým věcem a komunikativnost kontakt telefonicky (7-14 hod.), e-mailem - viz výše

Lokalita pracoviště

Čeladná 42, 739 12 Čeladná, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 22 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.1.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému