Doručovatelé tisku, motorizovaní

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek - doručovatelé tisku, motorizovaní.

Vaším úkolem bude: motorizované doručování denního tisku Křivoklát a okolí, práce od pondělí do soboty v časných ranních hodinách od 5:00 do 7:30 hod. Nabízíme: brigáda - práce na základě dohody o provedení práce, odměna 63,- Kč/hod. Váš profil: věk minimálně 18 let, trestní bezúhonnost, spolehlivost, ŘP sk. B. Uvítáme ty, kteří již mají zkušenost s touto činností. Kontakt: Vacínková Daniela - tel.: kontaktv pracovní dny 7-14 hodin nebo e-mail: kontakt

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Křivoklát 142, 270 23 Křivoklát, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Poštovní doručovatel v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 63 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému