HLAVNÍ ÚČETNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TRANSCON ELECTRONIC SYSTEMS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Hlavní účetní - hlavní účetní. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 - Zkušenosti ve vedení podvojného účetnictví - Mzdy - Majetek - Banky - internetové bankovnictví - Daně - DPH, silniční daň, daň z nemovitosti - Faktury tuzemské i zahraniční - Vedení korunové i valutové pokladny - Základní znalosti AJ, RJ, případně NJ - orientace v zahraničních fakturách a mailech - Test účetních znalostí s auditorem firmy kontakt - e-mailem - viz výše

Společnost

TRANSCON ELECTRONIC SYSTEMS, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Kvapilova 2133, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Hlavní účetní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TRANSCON ELECTRONIC SYSTEMS, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TRANSCON ELECTRONIC SYSTEMS, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému