Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - lisař

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pracovní agentura Atlas s.r.o. - 001 hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - lisař.

Místo výkonu práce: Svratka Prvotní kontakt: telefonicky - kontakt, email - kontakt, osobně na základě objednání na uvedeném emailu nebo telefonu Zaměstnavatel nabízí ubytování, prvotní kontakt pouze telefonicky nebo emailem, požedujeme zkušenost alespoň 1 rok. Společnost hledá pomocného pracovníka jako obsluhu lisu a mechanické aktivity s tím spojené. Ubytování a doprava z a na pracoviště je zaměstnavatel schopen zajistit.

Společnost

Pracovní agentura Atlas s.r.o. - 001

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

26.5.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pracovní agentura Atlas s.r.o. - 001 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pracovní agentura Atlas s.r.o. - 001 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému