ASISTENT-KA - RECEPČNÍ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PURE BODY OST s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent-ka - recepční. Jedná se o práci na plný nebo zkrácený úvazek, jednosměnný provoz.

A16 Požadujeme o vysokou vnitřní energii o uživatelskou znalost práce na PC o vztah ke zdravému životnímu stylu Pracovní náplň o vedení chodu recepce pro 2-3 specialisty o navolání klientů (z centrální reklamy) o organizace návštěv klientů v PC o registrování klientů na pobočce do PC o vážení klientů na pobočce = diagnostika,vyhodnocení výsledků z váhy o prodej potravinových produktů Zaměstnanecké výhody - benefity: firemní, manažerský motivační program, provize z prodeje, sleva na firemní výrobky; školení kontakt - telefonicky, e-mailem - viz výše

Společnost

PURE BODY OST s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PURE BODY OST s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PURE BODY OST s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému