Technický/á kreslič/ka - strojní konstruktér/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost KOVO Engineering s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - technický/á kreslič/ka - strojní konstruktér/ka.

Místo výkonu práce: Americká 278/16, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: cca 30.000,- Kč (dle zkušeností a schopností). Jsme firma v Chebu vyrábějící tandemové přívěsy, podvalníky a výměnné kontejnery pro nákladní vozidla. Pracovní doba: Po-Pá (začátek směny možný v rozmezí 6:00-7:30 h, adekvátně konec směny v rozmezí 14:30-16:00 h). Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, praxe a znalost konstrukční práce v CAD programech, zkušenosti v oblasti TPV, znalost NJ výhodou, schopnost systematické práce, samostatnost, spolehlivost, nutná vlastní samostatná iniciativa a vysoké pracovní nasazení. Nabízíme: kvalitativní měsíční a roční prémie, příspěvek na penzijní připojištění, stabilní a perspektivní zaměstnání, 20 dní dovolené, pravidelná zdravotní péče pro zaměstnance, společenské firemí akce. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail kontakt nebo na adresu KOVO Engineering s. r. o., Americká 16, 350 02 Cheb; možný je i osobní kontakt na adrese Americká 16, 350 02 Cheb (Po-Pá 7:30-9:30 h na sekretariátu společnosti - strukturovaný životopis s sebou); odpovědi na případné dotazy zodpovíme na tel. č. kontakt.

Společnost

KOVO Engineering s. r. o.

Lokalita pracoviště

Americká 278, 350 02 Cheb 2, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

25.11.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti KOVO Engineering s. r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost KOVO Engineering s. r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému