Personalista - specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (prov. Uničov)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost UNEX a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti vzdělávání a rozvoje lidských zdrojů - personalista - specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (prov. uničov). Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

NÁPLŇ PRÁCE: - organizační zajištění všech vzdělávacích aktivit - tvorba ročního plánu vzdělávání a rozvoje zaměstnanců - řízení projektů v oblasti vzdělávání - zajištění komplexního vyhodnocení vzdělávacích akcí a jejich přínosů - administrativní činnost související s projekty financovanými z ESF nebo státního rozpočtu ČR - likvidace faktur CO PO VÁS POŽADUJEME: - SŠ/ VŠ (obor andragogika výhodou) - znalost prostředí výrobní společnosti výhodou - praxe v oblasti firemního vzdělávání min. 1 rok - dobrá znalost Zákoníku práce - výborná znalost práce na PC (především MS Office) - ŘP sk. B CO OD VÁS OČEKÁVÁME: - velmi dobré komunikační a organizační schopnosti - pečlivost a spolehlivost - samostatnost CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT: - stabilní a perspektivní zaměstnání - zázemí velké společnosti - možnost odborných školení - dotované stravování v areálu společnosti - kariérní růst - výkonové bonusy - další benefity V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE VÝHRADNĚ PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH: kontakt/cs/volne-pozice/unicov/personalista-specialista-vzdelavani.html

Společnost

UNEX a.s.

Lokalita pracoviště

Uničov 1032, 783 91 Uničov 1 (Olomoucký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti UNEX a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost UNEX a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému