Mechanik/čka, servisní technik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ARBE - půjčovna, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - mechanik/čka, servisní technik/čka.

Místo výkonu práce: Cihelní 1259/74, Moravská Ostrava Životopis zašlete na e-mail: kontakt Do servisu malé stavební mechanizace přijmeme vhodného kandidáta/ku na pozici Přijímací, servisní technik/čka. POŽADUJEME: - SOU/SŠ - technického zaměření, strojní vzdělání (mechanik, automechanik, opravář strojů aj.) - praxe na stejné / podobné pozici ve výrobě výhodou (ale není podmínkou) - manuální zručnost, technická zdatnost - pružnost a časová flexibilnost - pečlivost a odpovědnost - dobrý zdravotní stav - zkušenost s opravami strojů velkou výhodou NÁPLŇ PRÁCE: - příjem / výdej strojů - plánovaná a preventivní údržba - opravy a seřizování strojů a zařízení NABÍZÍME: -pouze ranní směny - pracovní smlouvu - dlouhodobou spolupráci - adekvátní finanční ohodnocení - výplatu mzdy k 15. dni v měsíci - místo výkonu práce - Ostrava - nástupní mzda 18.000,- Kč, po té možnost navýšení

Společnost

ARBE - půjčovna, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Cihelní 1259, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mechanik opravář, seřizovač průmyslového zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

16.6.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ARBE - půjčovna, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ARBE - půjčovna, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému