plastikář - obsluha plastikářských lisů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MEGATECH Industries Hlinsko s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - plastikář - obsluha plastikářských lisů.

Místo výkou práce Hlinsko v Č. Přípravné, výrobní a kontrolní práce Užívání jednoduchých ručních nástrojů a přípravků, obsluha strojního zařízení. Udržování pořádku na pracovišti.Dodržování pracovních instrukcí pro obsluhu vstřikovacích lisů.Dodržování pracovních a technologických postupů Evidence vyrobených kusů Dodržování kvalitativních požadavků Při zjištění neshody výrobku/procesu má povinnost nahlásit ji vedoucímu Týden dovolené navíc, stravenky, po odpracování uceleného čtvrtletí osobní složka mzdy 2 - 16,5 % tarifní mzdy, možnost profesního růstu, po roce příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování Kontakt telefonicky 7.00-15.30 hodin.

Lokalita pracoviště

Poličská 444, 539 01 Hlinsko v Čechách 1 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 200 - 12 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

29.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MEGATECH Industries Hlinsko s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MEGATECH Industries Hlinsko s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému