ŘIDIČ KOLOVÉHO NAKLADAČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů - řidič kolového nakladače. Jedná se o práci na plný úvazek, dvousměnný provoz.

A11 13/1/2016 Požadujeme: - strojnický průkaz výhodou - řidičský průkaz sk.T nebo C - zkušenosti s řízením Volva (drapák) - výhodou - flexibilita, pracovní nasazení, chuť se vzdělávat I ve zkušební době k základnímu platu výkonové a osobní hodnocení, a jiné benefity. POZN.: -- pro uchazeče z ÚP na doporučenku je vymezena doba na potvrzování doporučenek v pracovní dny od 8,00-9,30 hodin. -- na výběrové řízení budou telefonicky pozváni kandidáti, kteří nejvíce vyhovují profilu v požadavcích na danou pozici.

Lokalita pracoviště

Staříč 544, 739 43 Staříč (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič zemního stroje v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

14.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mayr-Melnhof Holz Paskov s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému