PRACOVNÍK, PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ PÉČE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov Bílá Opava, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - pracovník, pracovnice v sociálních službách - přímá péče.

SOU + akreditovaný kurz pro pracovníka v sociálních službách nebo výuční obor ošetřovatel, příp. zdrav. asistent s maturitní zkouškou, čistý výpis z Rejstříku trestů, pozitivní vztah k problematice poskytovaných služeb, komunikativnost, profesionální vystupování, trpělivost, vstřícnost, úcta a laskavost ke klientům, schopnost pozitivního myšlení a kontroly nad projevy vlastních emocí, schopnost práce v týmu, schopnost podporovat integraci klientů, schopnost aplikovat moderní trendy do své práce, zodpovědnost, spolehlivost, poctivost, loajalita k zaměstnavateli. Mzda: 14 000 Kč, prac. doba 37,5 hod./týden včetně sobot a nedělí, nepřetržitý režim s nerovnoměrně rozvrženou prac. dobou, pracoviště Opava, nástup dle dohody. KO: Paverová Renáta, tel.: kontakt, e-mail: kontakt. Písemně nebo osobně doručte: strukturovaný životopis, motivační dopis (včetně kontaktní adresy a telefonního kontaktu), kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z Rejstříku trestu.

Společnost

Domov Bílá Opava, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Rybářská 545, 746 01 Opava 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 14 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov Bílá Opava, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov Bílá Opava, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému