Specialisti reklamací

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Reklamační referenti - specialisti reklamací.

Pozice: specialisti reklamací Společnost BENTELER Distribution Czech Republic, přední distributor ocelových a nerezových trubek, přijme do své pobočky v Dobříši pracovníka do oddělení kvality na pozici Specialista reklamací. Vaším úkolem bude: - řešení reklamací (tvorba 8D reportů) - příprava podkladů pro reklamace - kalkulace nákladů - vytváření reklamačních protokolů - správa reklamací v informačním systému SAP Nezbytné požadavky: - SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru - pokročilé znalosti a praxe v oblasti kvality - AJ na komunikativní úrovni - pokročilá znalost MS Office (MS Word, MS Excel a Power Point) - dobré komunikační a organizační schopnosti - řidičský průkaz: sk. "B" Výhodou: - znalost informačního systému SAP - znalost základních standardů kvality dle ISO 9001 případně dle ISO/TS 16949 - znalost ostatních nástrojů kvality (APQP, PPAP, VDA, Formel Q) Nabízíme: - možnosti dalšího vzdělávání a profesního rozvoje - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, možnost stravování v závodní jídelně Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč nástupní plat. Kontakt:::Fikar Václav Ing., tel.: kontakt, kontaktv pracovních dnech od 9:00 do 16:00 hod., e-mail: kontakt

Společnost

Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Průmyslová 1666, 263 01 Dobříš, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.7.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Benteler Distribution Czech Republic, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému