HW inženýr / inženýrka elektro

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost L I N E T spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - hw inženýr / inženýrka elektro.

Náplň práce: - odpovědnost za technický návrh HW a za tvorbu doprovodné technické dokumentace k HW * navrhování digitálních komponent a desek plošných spojů * zabezpečení kvalitních výstupů vývoje HW části výrobku - spolupráce na předávání výrobků do realizační etapy projektu - do výroby * testování a řešení technických problémů v souvislosti s návrhem HW, včetně hodnocení rizik * komunikace s dalšími odděleními napříč firmou, řízení spolupráce s dodavateli (i zahraničními) * reportování vedoucímu elektrovývoje Požadavky: VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru Zkušenosti s návrhem zapojení s analogovými a číslicovými obvody. Alespoň 2 roky praxe s návrhem komerční elektroniky, včetně návrhu DPS (znalost Altium Designer výhodou). Zkušenosti s aplikací procesorů z řady ARM (Cortex) výhodou. Znalost průmyslových komunikačních sběrnic a jejich aplikace (např. Ethernet, RS485, CAN apod.). Základní orientace v embedded software (pro možnost konzultace se SW inženýrem). Schopnost samostatně studovat návody, datasheety a schémata v AJ. Velmi dobré analytické schopnosti, řešení problémů a hledání jejich příčin. Dobré komunikační schopnosti a schopnost efektivně pracovat v týmu. Řidičský průkaz skupiny B

Lokalita pracoviště

Slaný 5, 274 01 Slaný 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 42 000 - 65 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

5.1.2018
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti L I N E T spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost L I N E T spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému