Správce sítě/administrátor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ANESYS Group, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici počítačových sítí a systémů - správce sítě/administrátor.

Správce sítě - technik servisní podpory Správa a údržba sítí, serverů a koncových stanic zákazníků, včetně interních systémů na bázi MS windows/server, Linux, cisco, mikrotik, atp... Monitoring, zálohování a řešení technických problémů. Udržování interní dokumentace. Komunikace se zákazníky, jejich zaměstnanci a dodavateli. Vyřizování poptávek, objednávek, nabídek a reklamací. Požadavky: Vysokoškolské vzdělání, případně student vysoké školy nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí v oboru Angličtina slovem a písmem na technické úrovni Řidičské oprávnění kategorie B - neplatí pro ZTP Networking knowledge - TCP/IP, DNS, DHCP, wifi Windows 7/8/10 , Windows server 2008/2012 Chuť a ochota se učit Orientace na zákazníka, flexibilita a schopnost pracování na více projektech. Schopnost pracovat v různorodém a dynamickém prostředí. Analytické myšlení, umění pracovat samostatně i v teamu. Výhodou: Networking - switching, routing, NAT, vlan Remote access - PPTP, L2TP/IPSec, SSTP Security, firewalling, antiviruses, VoIP, PBXs, Asterisk Linux/Unix, postfix, apache, cron, scripting Virtualization - Vmware, Microsoft licensing Konfigurace emailu, antispam, domain services Vzdálená správa - ssh, rdp, vnc Centrální správa a monitoring IT infrastruktury Zkušenosti s podporou zákazníků Microsoft, Cisco nebo podobná certifikace Nabízíme: stravenky, telefon, notebook, vzdělávání, pružná pracovní doba, home-office

Společnost

ANESYS Group, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Milady Horákové 2726, 272 01 Kladno 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Specialista výpočetní techniky v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Technici počítačových sítí a systémů

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

18.3.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ANESYS Group, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ANESYS Group, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému