Prodavačka/zahradnice

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pavlína Florová, DiS. hledá vhodného kandidáta na pozici Zahradníci floristé a květináři - prodavačka/zahradnice.

místo výkonu práce - Zahrada Flora, Úvalno 350, 793 91 Úvalno. Prodavačka - Zahradnice Obsluha v zahradnickém centru Úvalno. Požadujeme: - vyučen v oboru zahradník nebo SO-zemědělská, popř. dobrá znalost a přehled v oboru zahradnictví - orientace v sortimentu ovocných stromů - orientace v sortimentu přípravků na ochranu rostlin - kladný vztah k profesi, spolehlivost, komunikativnost a flexibilita - orientace na zákazníka, komunikační schopnosti, přívětivé chování - uživatelská znalost práce na PC - praxe v oboru vítána - ŘP sk. B podmínkou Nabízíme: - zajímavou a pestrou práci v oboru - pozitivní atmosféru v rodinné firmě, příjemný a dynamický kolektiv - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - odpovídající zaškolení před nástupem na pozici - pravidelné odborné kurzy - firemní výhody - nástup možný ihned Hlásit se telefonicky od 9:00 do 15:00 hodin nebo e-mailem - kontakt. Z: 7.1.2016 A: 17.2.2016

Společnost

Pavlína Florová, DiS.

Lokalita pracoviště

Úvalno 350, 793 91 Úvalno, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zahradník v oboru Tvůrčí práce a design
Alternativní názvy profese: Zahradníci floristé a květináři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 100 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.1.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pavlína Florová, DiS. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pavlína Florová, DiS. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému