Fyzioterapeut/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lázně Velké Losiny, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Fyzioterapeuti s osvědčením - fyzioterapeut/ka.

Do našeho týmu přijmeme zkušeného pracovníka na pozici fyzioterapeut / fyzioterapeutka. Požadujeme: - VOŠ nebo VŠ v oboru fyzioterapie - komunikační znalosti a dovednosti - profesionální přístup ke klientům - spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, samostatnost - příjemné jednání a vystupování - vítáme komunikativní znalost NJ, RJ, PJ v oboru - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost Nabízíme: - silné zázemí stabilní české společnosti - příjemné pracovní prostředí - motivující finanční ohodnocení (základní mzdy+příplatky+bonusy) - pohyblivou složku k základnímu platu + další příplatky ve výši 4 - 6 tis. Kč měsíčně - roční odměnu - zajímavou práci, seberealizaci - možnost využít placeného odborného vzdělávání - zaměstnanecké slevy a zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa - možnost ubytování - zajištění zaměstnaneckého stravování - příspěvek na dopravu Nástup: - nejlépe ihned nebo dle domluvy, možné i na DPP nebo DPČ dle domluvy Své nabídky včetně přiloženého životopisu s uvedením pozice, o kterou máte zájem, zasílejte na personální oddělení na e-mail kontakt

Společnost

Lázně Velké Losiny, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Lázeňská 323, 788 15 Velké Losiny (Olomoucký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Masér, fyzioterapeut v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Fyzioterapeuti s osvědčením

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.7.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lázně Velké Losiny, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lázně Velké Losiny, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému