Technik/čka Lisovny - Asistent/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci a asistenti - technik/čka lisovny - asistent/ka.

Co Vás u nás čeká: - Evidence událostí v procesu výroby, zjišťování jejich příčin, reporting těchto skutečností na vedení oddělení; - Spolupráce při koordinaci činností s navazujícími procesy v kompetenci jiných oddělení společnosti; - Denní hlášení stavu výroby; - Průběžná kontrola produktivity; - Průběžná kontrola kvality produkovaných výrobků; - Trvalé dodržování zásad „3J5S“; - Dohled nad účastí svěřených pracovníků na pravidelných školeních, plánování a zpracování výsledků, tvorba vlastních školících materiálů a školení podřízených. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - Minimálně SŠ vzdělání, strojírenské zaměření výhodou; - Znalost technické dokumentace výhodou; - Ovládání programu MS EXCEL; - Samostatnost, důslednost, flexibilita; - Analytické myšlení; - Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni. Co Vám nabízíme: - 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus); - Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč; - Příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc dle odpracovaných let; - Nástup možný ihned, popř. dle individuální dohody. ŽIVOTOPISY PROSÍM ZASÍLEJTE V ČESKÉM I ANGLICKÉM JAZYCE!

Společnost

SUNGWOO HITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.6.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNGWOO HITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému