ASISTENT-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ (s aktivní znalostí NJ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TMETAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent-ka obchodního oddělení (s aktivní znalostí nj). Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 Strojírenská firma z Fryčovic hledá do svého týmu asistentku obchodního oddělení. Náplň práce: - asistence pro obchodní vedení společnosti - příprava a tisk progresreportů pro pravidelné porady vedení společnosti - běžné administrativní práce vč. korespondence - e-mailová a telefonní komunikace se zákazníky, převážně v německém jazyce - komunikace v rámci společnosti - práce v interním informačním systému společnosti (zavádění nových zákazníků do systému, tisk faktur, rozesílání, apod.) - správa a aktualizace firemních údajů - správa docházky a pošty - správa archívu obchodního oddělení Požadujeme: - min. SŠ vzdělání s maturitou - aktivní znalost NJ slovem i písmem - znalost AJ slovem i písmem výhodou - dobré komunikační a organizační schopnosti - pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost - vlastní iniciativa vítána - dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook) - řidičské oprávnění (ŘP sk. B) - životopis vč. fotografie v českém a německém jazyce Zaměstnanecké výhody: - odpovídající mzdové ohodnocení - kolegiální pracovní prostředí - zaměstnanecké benefity Kontakt - e-mailem - kontakt

Společnost

TMETAL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Fryčovice 773, 739 45 Fryčovice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Němčina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TMETAL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TMETAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému