ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK-CE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ECP LOGISTIC, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník-ce. Jedná se o práci na plný úvazek, jednosměnný provoz.

A11 Mezinárodní logistická a dopravní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu, hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici "administrativní pracovník-ce" Požadavky - min. SŠ, praxe min. 2 roky, zkušenosti z oboru dopravy a logistiky výhodou; znalost AJ výhodou, trestní bezúhonnost, ŘP výhodou Náplň práce - likvidace stazek, kompletace CMR a dodacích listů, práce s excelem, příprava fakturace přeprav ŽIVOTOPIS E-MAILEM: kontakt Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru

Společnost

ECP LOGISTIC, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Valcířská 457, 738 01 Frýdek-Místek 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ECP LOGISTIC, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ECP LOGISTIC, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému