Pracovníci/pracovnice vnitřní poštovní služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci vnitřní poštovní služby - pracovníci/pracovnice vnitřní poštovní služby. Jedná se o práci na plný úvazek, dělené směny.

Požadavky: dobrá fyzická kondice, pečlivost. Pracovní náplň: pořizování dat v balíkové dodejně, práce v zázemí depa, manipulace se zásilkami, dělené směny. Výhody: příspěvek na životní/penzijní připojištění, stravenky, firemní rekreační zařízení, příspěvek na letní tábory pro děti zaměstnanců. První kontakt: telefonicky (pouze v prac. dnech 7:00-15:00) : kontakt, emailem: kontakt Místo výkonu práce: Nádražní 188, Rakovník

Společnost

Česká pošta, s.p.

Lokalita pracoviště

Nádraží 188, 269 01 Rakovník 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 500 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek , Vícesměnný provoz

Datum nástupu

13.1.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Česká pošta, s.p. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Česká pošta, s.p. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému