Asistent / Asistentka oddělení Process Engineering (Inspektor rozměrové specifikace svařovaných dílů)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - asistent / asistentka oddělení process engineering (inspektor rozměrové specifikace svařovaných dílů).

Pracovní náplň: Inspekce rozměrové specifikace svařovaných dílů (kontrola, řešení problémů týkající se kvality, návrh nápravných opatření, implementace nápravných opatření do provozu) Každodenní spolupráce s odděleními Kvality a Produkce Komunikace se zákazníky prostřednictvím pravidelných porad nebo elektronické pošty Zlepšování pracovních postupů a výrobních procesů (tvorba, návrhy, řízení návrhů) Zpracování měsíčních tabulkových analýz, grafů Psaní denních hlášení Pracovní předpoklady: SŠ/VŠ – strojního zaměření (zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou) Pokročilá znalost MS Office Znalost CAD systémů (není podmínkou) Řidičský průkaz sk. B Komunikativní znalost AJ Manuální zručnost, technické myšlení Samostatnost Týmový duch Ochota práce přesčas.

Společnost

SUNGWOO HITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 1 2 Ostrava 20, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

21.2.2017
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNGWOO HITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému