Asistent / Asistentka oddělení Process Engineering (Inspektor rozměrové specifikace svařovaných dílů)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - asistent / asistentka oddělení process engineering (inspektor rozměrové specifikace svařovaných dílů).

Pracovní náplň: Inspekce rozměrové specifikace svařovaných dílů (kontrola, řešení problémů týkající se kvality, návrh nápravných opatření, implementace nápravných opatření do provozu) Každodenní spolupráce s odděleními Kvality a Produkce Komunikace se zákazníky prostřednictvím pravidelných porad nebo elektronické pošty Zlepšování pracovních postupů a výrobních procesů (tvorba, návrhy, řízení návrhů) Zpracování měsíčních tabulkových analýz, grafů Psaní denních hlášení Pracovní předpoklady: SŠ/VŠ – strojního zaměření (zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou) Pokročilá znalost MS Office Znalost CAD systémů (není podmínkou) Řidičský průkaz sk. B Komunikativní znalost AJ Manuální zručnost, technické myšlení Samostatnost Týmový duch Ochota práce přesčas.

Společnost

SUNGWOO HITECH s.r.o.

Lokalita pracoviště

Na Rovince 895, 720 00 Ostrava 20 (Moravskoslezský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 19 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

3.1.2017
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNGWOO HITECH s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNGWOO HITECH s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému