Technik/čka pojízdné dílny

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HANSA-FLEX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci mechanických zařízení - technik/čka pojízdné dílny.

Místo výkonu práce: U Studia 2253/20, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu pište na e-mail: kontakt Několikaměsíční zaškolení pod vedením zkušeného servisního technika. Po zaškolení montáž náhradních dílů na hydraulické systémy v ostravském regionu s využitím pojízdné dílny. ŘP sk. B je podmínkou. Požadujeme především pečlivost a manuální zručnost a zdvořilé jednání se zákazníkem. Po zkušební době vyplácíme ke mzdě i měsíční prémie odvozené od dosažené tržby. Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená nad zákonný rámec. HPP na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Společnost

HANSA-FLEX spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

U Studia 2253, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci mechanických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

19.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HANSA-FLEX spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HANSA-FLEX spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému