Programátor/ka - analytik/čka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost NET service solution, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté - programátor/ka - analytik/čka.

Kdo jsme: Jsme prosperující česká společnost zaměřená na oblast vývoje software pro poskytovatele internetu v České republice a zahraničí. Náplň práce: * Vývoj nových funkcí a úprava existujících aplikací se zaměřením zejména na správu rozsáhlých sítí poskytovatelů internetového připojení * Technická podpora stávajících zákazníků * Analýza požadavků a návrhy řešení * Vývoj nových projektů a zakázkových SW Požadujeme: * Výborná znalost programovacího jazyka PHP 5 * Znalost objektového programování v PHP 5 výhodou * Výborná znalost MySQL * Zkušenost s programováním web aplikací * Znalost Nette framework výhodou * Schopnost pracovat v týmu i samostatně * Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem * Znalost anglického jazyka výhodou Nabízíme: * Zajímavé finanční ohodnocení * Práci v příjemném kolektivu * Práci v zajímavé a perspektivní oblasti poskytovatelů internetového připojení * Profesní růst * Pružnou pracovní dobu V případě zájmu nám napište a zašlete Vaše CV na adresu kontakt, případně nás kontaktujte telefonicky na č. kontakt.

Společnost

NET service solution, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Slovanská 3123, 787 01 Šumperk 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Programátoři počítačových aplikací specialisté

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 45 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti NET service solution, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost NET service solution, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému