HR Generalista - obec Zašová, okres Vsetín

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení - hr generalista - obec zašová, okres vsetín.

Místo výkonu práce: obec Zašová, okres Vsetín Kontakt: kontakt. - zaslat CV s názvem pozice Úspěšná obchodní společnost v oboru automotive vyhlašuje výběrové řízení na pozici HR Generalist. Místo výkonu práce: Zašová, okres Vsetín POPIS POZICE - Organizační plánování a identifikace náborových potřeb - Zastřešení náborového procesu - Adaptace nových pracovníků - Rozvoj a trénink zaměstnanců - Zpracování compensation and benefits - Správa rozpočtu pro personální procesy - Poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů PROFIL KANDIDÁTA - Min. SŠ vzdělání s maturitou - Min. 6 let praxe v HR oblasti, z toho min. 3 roky praxe na obdobné pozici (HR Generalista, HR Business Partner, HR Specialista) - Znalost a orientace v oblasti pracovně právní problematiky - Výborná znalost MS Office - ŘP sk. B - Vstřícnost, přátelskost, profesionalitu, ochotu učit se novým věcem - výpis z rejstříku trestů NABÍZÍME - Pracovní poměr na dobu neurčitou - Přátelské, profesionální a stabilní zázemí moderní firmy - Vstupní školení, zařazení do vzdělávacího programu - Motivační hodnocení závislé na výsledcích práce - Penzijní připojištění, cafeterii, 3x sickday, sleva na firemní výrobky, možnost zapůjčení vozidla, firemní setkávání, nápoje na pracovišti zdarma Termín nástupu: dohodou

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému