Elektrotechnik/čka bezpečnostních a kamerových systémů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici - elektrotechnik/čka bezpečnostních a kamerových systémů.

Popis pracovní místa: - Instalace, nastavení a oživení zabezpečovacích systémů(EZS), Kamerových systémů (CCTV), případně požárních systémů (EPS) - Práce s počítačem Požadavky na uchazeče: - Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro - Dobrý zdravotní stav. - Řidičský průkaz sk. B. - Zodpovědnost - Čistý trestní rejstřík Co nabízíme: - přístup ke specializovaným softwarům, - možnost dalšího vzdělávání, - firemní telefon, - příjemné pracovní prostředí.

Společnost

DEFENDIT SYSTEMS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kořenského 1262, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektrotechnik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Ostatní elektrotechnici a technici energetici

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

10.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DEFENDIT SYSTEMS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému