telefonní konzultant

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ATODA Tábor, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - telefonní konzultant.

kontaktování klientů obchodních partnerů, prodejní činnost po telefonu, aktualizace dat v databázi, pož. výborné komunikační dovednosti se schopností navazovat vztah se zákazníkem, přirozenou asertivitu, znalost práce na PC ( Word, Excel, Internet ), smysl pro obchod, pozitivní přístup měsíční základní mzda + bonusy, práce vhodná pro absolventy, moderní technické vybavení, zajištění školení interním lektorem na náklady společnosti, nápoje na pracovišti, stravenky, zvýhodněné využívání mobilních telekomunikačních služeb pracovní úvazek plný nebo zkrácený, místo je vhodné i pro OZP a absolventy bez praxe, osobní jednání na adrese firmy Tábor, Světlogorská ul. 2771 mezi 9 a 10 hod. - nejlépe dohodnout předem telefonicky kontakt VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SE BUDE KONAT 6.12.2017 (STŘEDA) v 10.00 hodin v budobě ÚP Tábor, Husovo nám.2938, 390 02 Tábor - místnost č.410.

Společnost

ATODA Tábor, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Světlogorská 2771, 390 05 Tábor 5 (Jihočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • word
  • excel
  • internet
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ATODA Tábor, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ATODA Tábor, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému