Šička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost VOCHOC, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - šička.

Společnost Vochoc s.r.o. je česká certifikovaná firma. Moderní textilní výroba, výroba a vývoj ochranných oděvů proti tepelným rizikům. Místo výkonu práce: Přeštice Požadujeme: - praxe v textilní výrobě (výhodou) - vhodné i pro absolventy (oděvních škol) - manuální zručnost - spolehlivost Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - zajímavá práce, možnost profesního růstu - hodinová mzda - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na masáže - nové výhodné finanční podmínky Nástup: možno ihned Kontakt: Pavla Strejcová Tel: kontakt Mail: kontakt Vochoc s.r.o., Plzeňská 297, 330 22 Zbůch, kontakt

Společnost

VOCHOC, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Dukelská 1247, 334 01 Přeštice, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Šička v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VOCHOC, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VOCHOC, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému