Pomocný pracovník/ce OZP

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Uneco optima s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - pomocný pracovník/ce ozp.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě Vašeho zájmu nám zašlete životopis s uvedením telefonického kontaktu na e-mail: kontakt Pomocná pracovnice/pracovník- OZP Požadujeme: -základní vzdělání -chuť učit se novým věcem -časovou flexibilitu -spolehlivost a zodpovědnost Nabízíme: -nástup ihned -hlavní pracovní poměr na dobu určitou -příjemné pracovní prostředí Náplň práce: -Péče o vozový park, údržba interiéru a exteriéru

Společnost

Uneco optima s.r.o.

Lokalita pracoviště

1. máje 670, 703 00 Ostrava 3 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný pracovník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 10 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

8.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Uneco optima s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Uneco optima s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému