Pracovník zákaznické podpory

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - pracovník zákaznické podpory.

Místo výkonu práce: Milešovská 5,Praha 3 Kontakt: Zuzana Pejsová tel:kontakt.e-mail:kontakt Jedná se práci na plný úvazek na směnný provoz. Vhodné i pro studenty. Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - zaměstnanecké benefity (stravenky atd.) - kvalifikované zaškolení Požadujeme: - komunikativní znalost AJ - uživatelská znalost PC - velmi dobré komunikační schopnosti - zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup - znalost prostředí Linuxu výhodou Pracovní náplň: - zodpovídání telefonických a písemných dotazů klientů - práce na PC a administrativa - servis pro návštěvníky CZ.NIC - aktivní telefonická komunikace a dotazování zákazníků

Společnost

CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob

Lokalita pracoviště

Milešovská 1136, 130 00 Praha 3 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

4.5.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Čeština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému