Skladník/ce - manipulant/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - skladník/ce - manipulant/ka.

z: 8.2.2016, VPM pro zaměstnaneckou kartu, PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM: -celoroční jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu -po zapracování mzda až 17 000,- -stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70 Kč/odpracovaný den - 25 dnů dovolené a 3 dny placeného volna v případě nemoci -práci v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou - připěvek na penzijní pojištění a řadu dalších atraktivních výhod (pitná režim v podobě osobních balíčků, slevovové programy, odměny při pracovním výročí atd.) PRACOVNÍ NÁPLŇ: manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nákladka a výkladka vozidel, práce na 3 směny POŽADAVKY: - praxe ve skladu výhodou (není podmínkou), průkaz VZV (v připadě potřeby zajístíme školení), dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, ochota pracovat na směny (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností), možnost nástupu ihned, případně dle dohody Kontakt: své životopisy zasílejte na e-mail: kontakt Výběrové řízení: od 3.5.2016 každé úterý v 8.00 hodin na adrese pracoviště Nový Jičín, Hřbitovní 2203/82, p. Radek Janyška

Lokalita pracoviště

Nový Jičín, 741 01 Nový Jičín 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

15.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DHL Express (Czech Republic) s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému