Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SMEJKAL transportation-express, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Pracovní doba PO-PÁ 20.00 - 07.00 Náplň práce -nakládání a vykládání materiálu pomocí VZV -rozdělení zásilek -operativní práce dle pokynů nadřízeného -skladová evidence -dohled nad bezpečný, naložením zboží -hmotná odpovědnost -pomocné práce v provozu Požadujeme : -platné oprávnění na VZV výhodou -zkušenosti z oboru výhodou -pečlivost, přesnost, spolehlivost, zodpovědnost a hlavně chuť pracovat Místo výkonu práce (adresa): Střelice u Brna 664 47, Ostopovická 756/10

Lokalita pracoviště

Ostopovická 756, 664 47 Střelice u Brna (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Skladník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Noční provoz

Datum nástupu

9.5.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SMEJKAL transportation-express, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SMEJKAL transportation-express, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému