Stavební technik pro bytové domy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Nemoinspekt s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici provozní - stavební technik pro bytové domy.

Místo výkonu práce: Kancelář - Marie Cibulkové 6, 140 00 Praha 4 Prvotní kontakt: email - kontakt Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ni na pozici stavebního technika pro bytové domy. Náplní práce bude provádění technických inspekcí pro společenství vlastníků a družstva, což zahrnuje zejména vyhledávání kontaktů na nové zákazníky, poskytování poradenství, přípravu nabídek, zajištění a kontrolu realizace zakázek. Požadujeme: stavební vzdělání (SŠ + 5 let praxe ve stavebnictví, VŠ + 2 roky praxe ve stavebnictví), komunikativnost, obchodního ducha, pracovitost a chuť se rozvíjet, pozitivní přístup k práci.

Společnost

Nemoinspekt s.r.o.

Lokalita pracoviště

Marie Cibulkové 492, 140 00 Praha 4 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Stavební technik v oboru Stavebnictví
Alternativní názvy profese: Stavební technici provozní

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

9.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Nemoinspekt s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Nemoinspekt s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému