Učitel informačních a komunikačních technologií pro střední školy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - učitel informačních a komunikačních technologií pro střední školy.

Místo výkonu práce: Jeřabinova 96/III, 337 01 Rokycany Požadujeme: vysokoškolské vzdělání,Dobrá znalost operačního systému WINDOWS 7, schopnost naistalovat WINDOWS 7, (základní znalost Windows 8, Windows Server 2008 R2, OS Linux aj. výhodou), dobrá znalost hardware (schopnost sestavení funkčního PC), základní znalost algoritmizace a programování, základní zkušenosti alespoň s jedním programovacím jazykem (např. C#, java, php, python, Delphi, aj.), základní znalost počítačových sítí (struktura sítě, síťové prvky, práva uživatelů v síti, atd.), znalost aplikačního software: kancelářský balím MS Office, případně alternativy Open Office, Libre Office, software pro práci s vektorovou a rastrovou grafikou (např. Zoner Callisto, Photoshop, Corel Draw, Inkscape, aj.), základy práce v CAD/CAM (např. Autocad, Inventor, Solidworks, Catia, Alphacam, Surfcam,aj.), základní znalost tvorby www stránek, znalost strojírenské technické dokumentace a řídících systémů CNC strojů výhodou. Zájemce o pracovní místo vykoná praktickou zkoušku Nabízíme: příspěvek na stravování Kontakt emailem: kontakt

Společnost

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Lokalita pracoviště

Jeřabinová 96, 337 01 Rokycany 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Učitel v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování a odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 21 070 - 27 940 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému