Zedník/ce šamotář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Trenkwalder a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - zedník/ce šamotář/ka.

Místo výkonu práce: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice V případě zájmu volejte od 8.00 do 11.00 a od 12.00 do 15.00 hod. nebo pište na e-mail. Osoně se můžete dostavit na adresu: Trenkwalder a.s., Českobratrská 1805/32, 702 00 Ostrava, otevírací doba: Po-Čt: 7:30 - 11:00, 12:00 - 15:00 hod. Požadavky: - provádění zdění, bourání a třídění vybouraného materiálu - dodržování výkresové DTP, TOP, bezpečnostních předpisů a ostatních dokumentů, důležitých pro práci na daném úseku - zajišťování dopravy materiálu - styk s nebezpečnými chemickými látkami a přípravky a organizace jejich použití ve smyslu zákona č.157/98 Sb. - zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce - zodpovědnost za ověřování kvality vstupních materiálů a jakost odvedené práce - zodpovědnost za hospodárné využití pracovní doby tak, aby spotřeba času na provedení práce byla co nejnižší - zodpovědnost za udržování pořádku na pracovišti - vázání a upínání břemen Nabaízíme: Závodní stravování.

Společnost

Trenkwalder a.s.

Lokalita pracoviště

Vratimovská 689, 719 00 Ostrava 19 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zedník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 648 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.7.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Trenkwalder a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Trenkwalder a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému