VÝVOJOVÝ INŽENÝR/KA OPTIKY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti oční optiky a optometrie - vývojový inženýr/ka optiky.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína VHODNÉ PRO ABSOLVENTY. NÁPLŇ PRÁCE: -Design nových optických návrhů osvětlení vozů v kooperaci s celým týmem -Práce se programy CAD, modelovacích a vizualizačních systémů ve 3D, CAE nástrojů (Catia V5, Blender, LightTools) -Kooperace s designéry a uplatnění inovativních technických řešení návrhů -Účast na designu osvětlení koncepční ch vozů pro světové autosalony -Sladění vyhotovení prototypů a jejich technického otestování na zkušebních vzorech -Účast na vývoji a uvedení nových optických technologií -Sledování vývoje v oboru, účast na tvorbě patentů POŽADUJEME: -VŠ technického směru (optika, fyzika, optoelektronika - výhodou) -Zkušenost s 3D modelováním nebo CAD programy (Catia, Inventor, SolidWorks, Autodesk Inventor, Rhinoceros aj.) -Znalost AJ na mírně pokročilé úrovni, NJ – výhodou -Řidičský průkaz sk. B (ochota cestovat) NABÍZÍME: -Zázemí silné mezinárodní společnosti -Práce na zajímavých projektech -Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém) -Flexibilní pracovní doba -Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské) -Další benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, dopravné, stravné, relokační balíček, 5 týdnů dovolené, aj.)

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému