VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR/KA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři - vývojový konstruktér/ka.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE-Šenov u Nového Jičína NÁPLŇ PRÁCE: -Navrhování konceptu výrobku a detailní konstrukci komponentů, s využitím CAD systémů (Catia V5) a CAE nástrojů -Obhajobu technických řešení, koordinaci zhotovení prototypů a jejich technických zkoušek -Přípravu technické specifikace komponentů a spolupráci na vývoji testovacích procedur -Podpora činnosti a technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem -Ověřování a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku -Účast na zákaznických auditech a auditech kvality dle svěřených projektů -Práce na mezinárodních projektech -Vedení malého konstrukčního týmu (dle potřeby) POŽADUJEME: -SŠ/VŠ technického zaměření -Znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....) -Zkušenosti s vedením projektů (výhodou) -Znalost kancelářského balíku MS Office -Komunikativní AJ (min. B1/B2), NJ výhodou -Schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů -Technické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti -Řidičský průkaz skupiny B (ochota cestovat, zahraniční cesty) NABÍZÍME: -Zázemí silné mezinárodní společnosti -Práce na zajímavých projektech -Motivující finanční ohodnocení (variabilní bonusový systém) -Flexibilní pracovní doba -Vzdělávání (odborné, jazykové, manažerské) -Další benefity (stravné, 5

Lokalita pracoviště

Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektronik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.10.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému