Koordinátor dopravního značení

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 3K značky s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek) - koordinátor dopravního značení.

Místo pracoviště: 250 01 Říčany Prvotní kontakt: v době od 8,00 - 17,00 telefonicky na č. kontaktnebo e-mailem na kontakt Doplňující informace: Popis pozice : - Drobné stavební práce na silnici - instalace značek, výstavba malých propustků, mostků - Výstavba objížděk - instalace přenosných značek na silnicích - Instalace trvalých značek na silnicích apod. - Instalace vodorovného dopravního značení na silnicích - provádí se různými stříkacími stroji - Instalace různých dopravních zařízení na silnicích -Zimní a letní údržba silnic Požadavky : - Řidičský průkaz (B,T je nutnost, C+E je výhodou) - Časová flexibilita - v hlavní sezóně - od jara do podzimu jsme na silnicích od rána do večera - např.7-19hod dle požadavků různých staveb - Zodpovědnost - SOU vzdělání - Manuální zručnost - Samostatnost Zaměstnanecké výhody: Plně hrazené přesčasy, stravenky, dovolená 20 dní v roce. Možnost firemního ubytování v Říčanech, za zvýhodněných podmínek ( byt)

Společnost

3K značky s.r.o.

Lokalita pracoviště

Říčany, Říčany, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 3K značky s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 3K značky s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému