SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost JaP - Jacina, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - servisní technik - elektro.

Nástup od 1.8.2016 NÁPLŇ PRÁCE:servis a opravy vratové techniky (vrata, brány, ploty), protipovodňových a protipožárních systémů a dalšího sortimentu naší společnosti, uvedení instalovaného zařízení do provozu, nakládka, vykládka zboží a přeprava na místo servisního úkonu , komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení, vytváření reportů a servisních záznamů, práce na 1 (ranní) směnu POŽADAVKY: Hledáme pracovitého a manuálně zručného člověka, s aktivním a kladným přístupem k práci. Výhodou je platný svářečský průkaz (CO2) nebo odborná způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/78 Sb. (minimálně § 5) - rozhodující je chuť do práce. Naším požadavkem je také příjemné vystupování uchazeče a ochota cestovat po svěřeném regionu služebním vozidlem. Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče. NABÍZÍME: zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé, dobré platové ohodnocení a možnost růstu, kompletní zaškolení na pracovní pozici, zaměstnanecké výhody, vzdělávací kurzy a školení

Společnost

JaP - Jacina, s.r.o.

Lokalita pracoviště

Rudolfovská tř. 149, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

28.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JaP - Jacina, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JaP - Jacina, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému