Zámečník - obsluha laseru a plazmy

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost 2 JCP a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - zámečník - obsluha laseru a plazmy.

CO POŽADUJEME: Bez čeho se neobejdeme: výuční list praxe min. 1 rok s obsluhou laseru a plazmy vítána znalost výkresové dokumentace Podmínkou přijetí je absolvování praktické části Zbožná přání zaměstnavatele: obsluha laseru a plazmy od zadání výrobku do systému až po jeho vyrobení CO NABÍZÍME: 1) Zajímavé platové ohodnocení 2)13. plat, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu 3) Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea 4) Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru 5) Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka 6) Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit osobní schůzku.

Společnost

2 JCP a.s.

Lokalita pracoviště

Račice 126, 411 08 Štětí (Ústecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 120 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

2.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti 2 JCP a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost 2 JCP a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému