Administrativní pracovník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ProCeram a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci - administrativní pracovník.

Společnost ProCeram, a.s. je předním dodavatelem keramických obkladů, dlažeb a sanitárního vybavení na českém trhu. V současné době hledá do svého týmu v Brně administrativní pracovnici. Požadované vzdělání ukončené středoškolské s ekonomickým zaměřením, nejlépe absolventka OA. Praxe vítána. Požadujeme preciznost, důslednost, ochotu učit se novým poznatkům, flexibilitu, loajálnost. Nástup nejlépe ihned. Nabízíme: 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Odpovídající finanční ohodnocení

Společnost

ProCeram a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Všeobecní administrativní pracovníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.6.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ProCeram a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ProCeram a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému