Zdravotní sestra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Elimat investment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - zdravotní sestra.

Místo výkonu práce: Praha - Anděl Centrum estetické péče Platan Clinique hledá zdravotní sestry na HPP. Práce spočívá v poskytování nadstandartní péče vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů. Požadavky: spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, felxibilita, proklientský přístup, praxe v oboru dermatologie nebo kosmetiky výhodou. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí na Andělu (Praha), možnost pružné pracovní doby, 5 týdnů dovolené. Životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: kontakt.

Společnost

Elimat investment s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Zdravotničtí asistenti (praktické sestry)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

10.5.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Elimat investment s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Elimat investment s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému