Realizace prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ELISCH, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přípravy a realizace investic, inženýringu - realizace prodeje.

Pozice: realizace prodeje Požadavky:Požadujeme středošklské vzdělání s maturitou nejlépe zaměřené na elektro, komunikace v AJ Pracovní doba 6,30-15h a 7,30-16h PC PROGRAM MY-WAC, po ukončení pracovní smlouvy na dobu určitou ,prodloužení na dobu neurčitou. Mzda cca 17000,- Kč čistého měsíčně Životopisy zasílat na e-mail: kontakt

Společnost

ELISCH, s.r.o.

Lokalita pracoviště

U Lilky 625, 261 01 Příbram 1 (Středočeský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ELISCH, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ELISCH, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému