Lékař/ka - Pediatr/Pediatrička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Lékaři v pediatrii - lékař/ka - pediatr/pediatrička.

Místo výkonu práce: Gurťjejova 459/11, Ostrava - Zábřeh + Moravskoslezský kraj Zájemci/kyně o pracovní pozici ať zašlou strukturovaný životopis + motivační dopis na emailovou adresu: kontakt Nástup dle dohody. Požadujeme: -VŠ - LF - specializovaná způsobilost v oboru pediatrie -znalost práce na PC -samostatné jednání, empatie, zodpovědnost, bezúhonnost -korektní chování a vystupování, zájem o další profesní růst Předpokládáme zájem pracovat v paliativní péči a chuť aktivně se zapojit do rozvoje pediatrické paliativní péče v naší zemi. Nabízíme: -pestrou, smysluplnou a zajímavou práci v příjemném a vstřícném kolektivu -motivující platové ohodnocení -podmínky pro osobní a profesionální rozvoj -5 týdnů dovolené -další sociální a zaměstnanecké výhody (stravenky, možnost odborných supervizí a průběžného odborného vzdělávání, podpora týmu) -mobilní telefon, laptop

Společnost

Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Gurťjevova 459, 700 30 Ostrava 30, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pediatr v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Lékaři v pediatrii

Mzdové podmínky

Základní mzda: 35 000 - 40 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

12.5.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému