STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DGS Druckguss Systeme s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři - strojní údržbář.

NÁPLŇ PRÁCE: - Provádění údržeb na strojních zařízeních. - Diagnostikování a odstraňování závad na strojních zařízeních. - Provádění zápisů o údržbách v elektronickém informačním systému. - Instalace nových strojních zařízení. - Účast na školeních POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE: - Vzdělání: SO (vyučen) obor mechanik opravář pro stroje a zařízení, nebo strojní zámečník, nebo příbuzný obor - Praxe v oboru nutná, min. 2 roky - zaměření na opravy strojů a zařízení - provozní údržby, výhodou znalost mechaniky, pneumatiky, údržby CNC - Znalost NJ nebo AJ výhodou - Oprávnění k obsluze VZV výhodou - Základní znalost práce na PC - Fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost - Výhodou: platné svářečské oprávnění MIG, TIG, plamen, oprávnění k obsluze mostových jeřábů - fyzická zdatnost, samostatnost, spolehlivost, pracovitost Pracovní režim: dvousměnný (při zastupování nepřetržitý) Nástupní hrubá mzda: od 20 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru Hrubá mzda po zaučení: od 22 000 Kč podle vzdělání a zkušeností v oboru

Lokalita pracoviště

Volgogradská 89, 460 07 Liberec 7 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Údržbář v oboru Dělnické profese
Alternativní názvy profese: Provozní zámečníci, údržbáři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 24 000 - 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DGS Druckguss Systeme s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DGS Druckguss Systeme s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému