Trenér/ka plavání

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) - trenér/ka plavání.

Místo výkonu práce: Na poříčí č.p. 1051/40, Nové Město, 110 00 Praha 1 Podmínkou minimálně kurz trenéra plavání III., výborná znalost práce na PC (Excel, Word), plynulá angličtina slovem i písmem! Způsob kontaktu: - e-mailem: kontakt

Společnost

SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s.

Lokalita pracoviště

Na poříčí 1051, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 400 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.10.2017

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • kancelářské programy

Jazyky

  • Angličtina - základní porozumění
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SWIM SMOOTH CZECH REPUBLIC, o.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému