Všeobecná sestra - s registrací i bez registrace

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez specializace - všeobecná sestra - s registrací i bez registrace.

místo výkonu práce - Horní Bříza Nástup možný ihned /dle dohody/ organizační a komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, samostatnost, pečlivost, flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost, uživatelská znalost programů MS OFFICE, ochota dále se vzdělávat. Zaměstnanecké výhody:Příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Společnost

Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

U Vrbky 486, 330 12 Horní Bříza, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Zdravotní sestra v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Všeobecné sestry bez specializace

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 360 - 29 150 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

28.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému