Operátor/ka oprav

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FlexI T agency s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení - operátor/ka oprav.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte Po-Pá od 8.00 do 12.00 hod. na tel.: kontaktnebo pište na e-mail: kontakt Nabízíme: - stabilní zaměstnání s jistotou pravidelného, zajímavého výdělku na HPP - nástupní mzdu 17 500,- Kč + příplatky dle ZP - práce ve 2-směnném provozu - příspěvek na stravování přímo na pracovišti - další firemní benefity - snadnou dostupnost pracoviště linkami MHD - možnost postupu na vyšší pozici Požadujeme: Manuální zručnost, schopnost pracovat s drobnými součástkami, ochota práce na směny a příležitostně konat přesčasy, schopnost zvládnout práci podle manuálů v určeném pracovním tempu, pečlivost, trpělivost, zodpovědnost, dochvilnost, čistý rejstřík trestů, dobrý zdravotní stav, úspěšně absolvovat úvodní zacvičení. Náplň práce: - montáž/demontáž drobných dílů elektroniky - čištění, vizuální kontrola a testování, balení produktů Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování.

Společnost

FlexI T agency s.r.o.

Lokalita pracoviště

Vítkovická 3083, 702 00 Ostrava 2 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci elektronických zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 17 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

23.2.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FlexI T agency s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FlexI T agency s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému