OBSLUHA STROJŮ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha stacionárních strojů a zařízení - obsluha strojů.

- pracoviště Písek - průmyslová zóna - zaměstnání na dobu určitou s možností prodloužení - třísměnný provoz - ranní směna 6-14 h; odpolední směna 14 - 22 h; noční směna 22 - 6 h. - výborné autobusové spojení na směny Náplň práce: obsluha lisů, svařovacích center, spiertzů, práce v expedici Nabízíme: příplatek za noční směnu 10 Kč, příplatek za ztížené pracovníky podmínky 6,30 Kč/h, stravenky a závodní stravování, 5 týdnů dovolené, měsíční odměny až do výše 2000 Kč, individuální odměny Kontakt na tel. kontakt(pondělí-pátek 8-17 h.), e-mail: kontakt nebo osobně v kanceláři Žižkova 182, Písek

Společnost

ManpowerGroup s.r.o.

Lokalita pracoviště

Písek, Písek (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha stacionárních strojů a zařízení

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 000 - 13 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ManpowerGroup s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ManpowerGroup s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému