telefonní operátor(-ka) - pobočka Ostrava

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIMIO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři telefonních panelů - telefonní operátor(-ka) - pobočka ostrava.

Pro pobočku v Ostravě VYHLAŠUJEME VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici "TELEFONNÍ OPERÁTOR(-KA)". Místo výkonu práce: Smetanovo náměstí 328/1, Ostrava, 70200 Společnost SIMIO, a.s s téměř desetiletou zkušeností na evropském trhu je partnerem certifikovaných nadnárodních korporací a nedílnou součástí telekomunikačního trhu a nyní rozšiřujeme svá Call Centra. Chcete pracovat pro společnost s mezinárodním přesahem? Preferujete flexibilní kancelářskou práci v přátelském kolektivu s jistotou slušného výdělku? Jste komunikativní a ovládáte základy PC? Do našeho týmu přijmeme komunikativní kolegy. Garantujeme jistý základ, přátelský pracovní kolektiv a bonusy za kvalitně odvedenou práci. Nabízíme: - Práce pro společnost s mezinárodním přesahem - Fixní mzdu a motivující finanční bonusy za každou realizaci - Příležitost k seberealizaci a velikou pravděpodobnost kariérního růstu - Práci v přátelském kolektivu - Zdokonalení se v komunikačních dovednostech - Stabilní zázemí u stabilního zaměstnavatele - Pouze ranní směny a volné víkendy, pracovní doba 8.30 - 16.30 Požadujeme: - Ochotu naučit se novým věcem - Nebát se mluvit a umět naslouchat zákazníkům - Přátelskou a pozitivně laděnou osobnost - Komunikativnost a příjemný hlasový projev Zaměstnanecké výhody: soutěže, bonusy k výplatě, firemní akce a mnohé další Na hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti. PRVNÍ KONTAKT: e-mailem: kontakt osobně: na základě předchozí TELEFONICKÉ DOMLUVY na adrese Smetanovo náměstí 328/1, Ostrava, 70200

Společnost

SIMIO, a.s.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Telefonní operátor v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Operátoři telefonních panelů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIMIO, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIMIO, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému